سیر‌ چهل ساله‌انقلاب بخش‌دوم

بسم رب الشهدا

به قلم مهدی صیاد شیرازی

قسمت دوم

 

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ برای تعیین ۲۹۰ کرسی مجلس شورای اسلامی برگزار شد و به حمدالله نتایج به گونه ای بود که مجلس منتخب را مجلس انقلابی نامیدند و مردم را برای داشتن یک دولت انقلابی امیدوار و منتظر قرار داد. در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ انتخابات ریاست جمهوری در کنار سه انتخاب دیگر، مهمتر و پررنگتر  برگزار شد و به لطف خدا با نصایح حکیمانه رهبر معظم انقلاب و ایثار جبهه ی انقلاب که در راس آن خانواده معظم شهدا قرار دارد، یک دولت انقلابی به ظهور آمد.

لذا دولت ومجلس انقلابی در زمان نزدیک شدن استقرار دولت آیت الله رئیسی که مردم دراین مقطع حساس و اسفناک اقتصادی با امید زیادی چشم به راه تحول اساسی در همه امور به ویژه اقتصاد هستند، انتظار بر حق مردم و جبهه انقلاب و خانواده های معظم شهدا که حقیقتا برای انقلاب عزیزان خود را نثار کرده اند این است که: بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب ارزشمندمان قاعده پارتی بازی ، جناح گرایی، اختلاس، غربگرایی و اجرای سفارشات غرب را بهم زده و لیست ارسالی برای تشکیل کابینه به مجلس محترم برای تایید صلاحیت و انتخاب مدیران عالی کشور برمبنای انقلابی و شایسته سالاری با معیار و شاخص های ایمان و تعهد و تخصص،  جهادی وانقلابی و میدان دادن به جوانان را، بنیانگذاری انقلابی کند . تا همه شاهد یک خانه تکانی در بهار سیاسی کشور، در سطوح مختلف مدیریتی و نوگرایی اسلامی باشند.

 مجلس انقلابی هم به این اهم توجه نماید که درصورتی که افراد معرفی شده از طرف ریاست محترم دولت به مجلس به هر طریقی فاقد صلاحیت بود (حتی اگر از گزینش با نمره خوب رد شده اند) با همان عملکرد انقلابی بدون تعارف و توجه کامل به وظیفه انقلابی خود عمل نماید. با توجه به این که یکی از موضوعات مورد توجه مجلس انقلابی یعنی مدیران شیفته غرب، انتخاب افراد دوتابعیتی وکسانی که بستگان درجه یک آنها در این حین ، درخارج ازکشور (بویژه آمریکا واروپا ) اقامت دارند امتناع جدی کند.

عزیزان دقت داشته باشید که ریاست جمهوری یک امانت آراء مردمی و جزء بیت المال مسلمین است لذا در اموال مردمی با هم تعارف نکنند طوری که انقلاب ارزشمند ما نتیجه ایثارجوانان انقلابی با پشتوانه امام راحل بوده است اکنون هم ادامه راه به وسیله جوانان انقلابی با امیدی که رهبری به جوانان دارد کاملا میسر خواهد بود و میطلبد به جوانان مسئولیت های شایسته برای حفظ امانت مردم، محول کرد تا شاهد عزت روز افزون انقلاب باشیم زیرا حقیقتا تنها جریانی در جهان است که آرمانهایی در خود دارد که برای ماندن آن، صیادها و سردار ها تربیت شده اند و حقیقتا تبلور حقیقی اسلام ناب محمدی، در زمان کنونی شدند.

 

رهسپاریم با ولایت تا شهادت